O nás: Masticha Masticlife

Masticha Masticlife je značka doplnkov stravy pre tráviaci systém a ďalších produktov z pôvodnej chioskej mastichy. Masticlife je divízia spoločnosti Notia, ktorá sa plne venuje výrobe a predaju výrobkov z mastichy. Naše výrobky dodávame najmä vo veľkoobchode a prostredníctvom nášho e-shopu a maloobchodných predajní.

Náš sortiment v súčasnosti zahŕňa:

Historie mastichy na Slovensku a v Čechách

Mastichu sme ako prví uviedli na slovenský a český trh v roku 2008 a odvtedy pomáhame zvyšovať povedomie o účinkoch a využití tejto fenomenálnej prírodnej látky.

Naše pôvodné zameranie na dovoz výrobkov zo živice Pistacia lentiscus, ktoré vyrába Združenie pestovateľov mastichy na ostrove Chios, sme postupne rozšírili o vlastnú výrobu výživových doplnkov z pôvodnej suroviny. Sme certifikovaným partnerom Združenia pestovateľov mastichy na ostrove Chios, monopolného výrobcu mastichy, a tento štatút dáva našim výrobkom a tovaru punc originality.

Dostupnosť Masticlife

Masticlife Masticha je k dispozícii na našom e-shope Masticlife.sk. Všetok tovar máme skladom. Objednávky expedujeme okamžite. Pre kompletný sortiment originálné mastichy odporúčame vybrať si z nášho katalógu.

Masticha vo svete

Značku Masticlife nájdete aj v ďalších európskych krajinách.

100% original masticha (PDO chios mastic Gum)


Podrobnosti o spoločnosti

Notia, spol. s r. o.
IČO: 45317119, spisová značka C 7686, zapísaná na Mestskom súde v Prahe, dátum zápisu: 4. 3. 1992

Sídlo: Londýnská 730/59, Vinohrady, 12000 Praha 2

Masticha team

  • Zuzka: poradenstvo, zahraničný predaj, blog
  • Ondra: veľkoobchod a poradenstvo
  • Lucie: objednávky a fakturácia
  • Emil: poradenstvo

Výživové doplnky chioskej mastichy

1 z 18

Liečebné sady

1 z 11