Masticha team: Emil

Emil je váš sprievodca svetom mastichy s rozsiahlymi znalosťami o jeho použití v kozmetike aj aplikácii. Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam v odbore si Emil vybudoval povesť odborníka na mastichu a aktívne sleduje najnovší výskum a trendy v oblasti mastichových výrobkov.

Skúsenosti s mastichou v praxi

Emil získal nielen teoretické informácie o mastiše, ale aktívne pracuje s klientmi vo svojej poradni. Pomáha ľuďom používať mastichu pri kozmetických ošetreniach a má bohaté skúsenosti s prispôsobovaním mastichy na optimálne výsledky trávenia.

Vzdelávanie, kurzy a školenia

Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach a kurzoch, aby si udržiaval aktuálne vedomosti a zodpovedal najnovším trendom. Emil je zástancom etického používania mastichy a dôkladne informuje klientov o pôvode a kvalite mastichy. Jeho cieľom je nielen poskytovať skvelé výsledky, ale aj zabezpečiť, aby boli jeho klienti informovaní a mohli mastičky používať s dôverou.

Osobný záväzok

Jeho osobným záväzkom je venovať sa každému klientovi individuálne a prostredníctvom mastixovej terapie dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Výživové doplnky chioskej mastichy

1 z 18

Liečebné sady

1 z 11