Masticha team: Zuzka

Zuzana, medzi priateľmi známa ako Zuzka, je vášnivou zástankyňou zdravého životného štýlu a nadšenou propagátorkou mastichy. Jej odborné znalosti a vášeň pre túto tému z nej robia inšpiratívneho sprievodcu pre všetkých, ktorí hľadajú cestu k celkovému zdraviu.

Zaměření

Odborník na mastichu

Zuzka je odborníčkou na mastichu, či už ide o históriu, výrobu alebo zdravotné účinky tejto tradičnej žuvacej živice. Jej blog a rady sú plné informácií, receptov a tipov, ako zaradiť mastichu do každodenného jedálnička.

Zdravý životný štýl

Zuzka propaguje zdravý životný štýl ako cestu k celkovej pohode. Delí sa o tipy na vyváženú stravu, cvičenie a wellness postupy, ktoré integruje do svojho každodenného života.

Záľuby

Príroda

Zuzka miluje prírodu. Rada sa prechádza po lese, piknikuje v prírode a pozoruje kvety a vtáky. Jej vášeň pre prírodu sa odráža vo všetkom, čo robí.

Prechádzky so psami

Jednou zo Zuzkiných najväčších radostí sú prechádzky so psami. Jej štvornohí spoločníci ju nielen podporujú vo fyzickej aktivite, ale prinášajú jej aj radosť a pokoj.

Rodina

Rodina má pre Zuzku kľúčový význam. Snaží sa vytvárať zdravé a harmonické prostredie pre svojich blízkych.

Sledujte Zuzku na jej ceste za zdravím, šťastím a harmóniou s prírodou, keď nielen skúma výhody mastichy, ale aj zdieľa kreatívne spôsoby, ako túto tradičnú žuvaciu živicu začleniť do svojho každodenného života. Zuzka propaguje nielen zdravý životný štýl, ale aj tipy, ako používať mastichu ako prostriedok na udržanie zdravia.

Kontakty:

Masticha team: Zuzka

Výživové doplnky chioskej mastichy

1 z 17

Liečebné sady

1 z 11