Masticha team: Ondra

Ondra je odborník na tmel, ktorý vedie poradenskú firmu a zároveň hľadá obchodné príležitosti. Okrem svojej profesionálnej činnosti sa vo voľnom čase venuje bylinkárstvu, saunovaniu a rôznym športovým aktivitám.

Zameranie

Masticha Expert

Ondra je odborník na mastichu a prevádzkuje poradňu, kde sa delí o svoje vedomosti a rady týkajúce sa tejto tradičnej žuvacej živice. Je vášnivým propagátorom mastichy a inšpiruje ostatných, aby túto látku zaradili do svojho života na podporu zdravia.

Obchodné príležitosti

Ondra aktívne vyhľadáva obchodné príležitosti. Jeho schopnosť identifikovať a využívať nové príležitosti ho robí úspešným.

Samoštúdium

Ondra sa samoštúdiom venuje oblasti zdravia tráviaceho traktu. Samovzdeláva sa na témy ako: zdravé fungovanie tráviacej sústavy a o svoje poznatky sa delí s ostatnými prostredníctvom poradného zboru.

Záľuby

Bylinkárstvo

Zaujíma sa o bylinky a bylinkárstvo. Experimentuje s liečivými bylinami a rozvíja svoje vedomosti o prírodných prostriedkoch na udržanie zdravia.

Sauny

Pre Ondru je sauna nielen relaxačnou aktivitou, ale aj spôsobom, ako podporiť celkové fyzické a duševné zdravie.

Šport

Okrem futbalu sa zúčastňuje na rôznych športových aktivitách, aby si udržal fyzickú kondíciu a žil aktívnym životným štýlom.

Futbal

Ondra sa vo voľnom čase oddáva svojej vášni pre futbal, buď ho aktívne hrá, alebo sleduje zápasy ako oddych.

Ondra spája svoje odborné znalosti v oblasti mastitíd s aktívnym životným štýlom a záujmom o samoštúdium tráviaceho traktu. Je inšpiráciou pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi prácou, záujmami a starostlivosťou o zdravie.

Kontakt:

  • Telefónne číslo pre konzultácie a otázky: +420 226 251 382
  • E-mail pre otázky a konzultácie: ondrej@notia.cz
Masticha team: Ondra

Výživové doplnky chioskej mastichy

1 z 18

Liečebné sady

1 z 11