Ako rozpoznať originálnu mastichu? Kúpte si 100% originál

To je ťažká otázka. Ak poznáte typickú vôňu a chuť, originálnu chioskú mastichu spoznáte ľahko. V opačnom prípade používajte pri kúpe zdravý rozum.

Chioská masticha je ta pravá

Originálna masticha, ktorá sa používa v doplnkoch stravy "prispievajúcich k normálnej funkcii tráviacej sústavy", je živica zo stromu Pistacia lentiscus var Chia. Tento strom rastie na mnohých miestach v Stredozemnom mori, ale iba variant Chios je pravý. Originálna a účinná masticha. Živica z Chiosu je jedinečný 100 % prírodný produkt. V súčasnosti sa však používa nielen ako organická žuvačka, ale spracúva sa aj na mastichový prášok.

Doplnky stravy

Masticha v prášku sa plní do kapsúl (kapsúl), ktoré sa prehĺtajú a masticha potom (po rozpustení ochranného obalu) pôsobí priamo v žalúdku.

Masticha v prášku sa môže použiť aj na plnenie vrecúšok, ktoré si potom používateľ vloží do úst a zapije vodou. Týmto spôsobom masticha pôsobí už v ústach a pažeráku a následne v žalúdku.

Masticlife Masticha: 100% originálna masticha

  • Masticha Strong&Pure (100% masticha v prášku, bez prídavných látok, kapsuly)
  • Masticha+ Prebiotic (kapsuly)
  • Masticha+ D3 (kapsuly)
  • Masticha Comfort (sáčky)
100% originálna masticha masticlife

Kompletný sortiment doplnkov stravy s obsahom mastichy, ktoré prispievajú k normálnej funkcii tráviaceho systému, nájdete v našom internetovom obchode Masticlife.sk.

Ako teda rozpoznať originálnu mastichu

Certifikát o pôvode

Vždy si vyberajte iba mastichu z gréckeho ostrova Chios. Živicu môžete kúpiť kdekoľvek na ostrove, ale ak ju chcete kúpiť inde, overte si, či má predajca certifikát o pôvode. Kvalita a spokojnosť zákazníkov sú našou hlavnou motiváciou.

Masticlife masticha je vždy 100 % originálna Chios masticha.

Cena

V každom prípade je vhodné vyhnúť sa podozrivo lacným výrobkom, ktoré ponúkajú napríklad čínske e-shopy alebo niektorí na Amazone.

Živica, ktorá sa tam ponúka pod názvami "mastic" alebo "mastix", je často vhodná len ako prísada do lepidiel a farieb (áno, masticha sa používa aj ako prísada do farieb).

Výživové doplnky chioskej mastichy

1 z 18

Liečebné sady

1 z 11